Установить приложение

6 українських фондів, які наближають Перемогу: обирай куди перерахуєш свій донат від прикраси SOVA

6 українських фондів,
які наближають Перемогу: обирай куди перерахуєш свій донат від прикраси SOVA
З нагоди 22-річчя бренду, ювелірний дім SOVA перераховує кошти з продажів прикрас на допомогу армії та українцям.

З 1 по 30 червня
5% від продажу кожної прикраси SOVA буде перераховано до однієї з 6 благодійних організацій та фондів, які займаються допомогою українській армії, медикам та родинам, які постраждали від війни.

На яку саме допомогу підуть кошти з продажу, клієнт може вирішити самостійно, вказавши організацію при здійсненні покупки. Обрати можна між фондами "Повернись живим", "Кожен може",
Hope.ua, Help Ukraine Center, медичним батальйоном "Госпітальєри", БО "Ти не один" (Благодійний фонд 1+1 медіа).
Повернись живим
«Повернись живим» — найбільший в Україні фонд компетентної допомоги армії. Ключова мета організації – зробити Збройні сили ефективнішими, зберегти життя військових та системно протистояти ворогові.

Ключова мета організації – зробити Збройні сили ефективнішими, зберегти життя військових та системно протистояти ворогові. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, засоби захисту, звʼязку та розвідки. Інструктори «Повернись живим» займаються підготовкою саперів, операторів БПЛА, артилеристів і снайперів.

Згідно з даними з онлайн-звітності "Повернись живим" від початку повномасштабного вторгнення на рахунки фонду надійшло 3 498 665 623,37 грн, що еквівалентно понад 100 мільйонам доларів. Водночас, ця сума не враховує надходження організації у криптовалютах.

ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
Міжнародний благодійний
фонд «Кожен може»
Вже вісім років фонд «Кожен Може» адресно допомагає дітям з інвалідністю та літнім людям, що постраждали від війни в Україні.
Фонд сплачує операції та реабілітації, купує для підопічних інвалідні візочки, різноманітне медичне устаткування та інші речі першої необхідності. Допомагає підопічним дітям, що мають складні діагнози та постраждали від війни мати щасливе життя та інтегруватись у суспільство.

З моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24.02 2022 додалось швидке реагування для підтримки підопічних дітей та стареньких фонду медичними засобами, продуктами харчування та засобами гігієни.
Важливим інструментом допомоги дітям з інвалідністю, що постраждали від війни став проєкт Cash assistance - багатоцільова фінансова допомога під час бойових дій.

Допомогу отримують родини, що евакуювали дітей в Україні та за її межі і ті, що вимушено опинились на тимчасово окупованій території або в зоні бойових дій.

ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
Благодійний фонд Hope.ua
Hope UA – український благодійний фонд, заснований у Львові для допомоги військовим та людям, які постраждали від війни з Росією.
За два місяці підприємці та волонтери, об'єднані заради перемоги України, надали понад 2 тис. тонн гуманітарної допомоги на понад 4 млн доларів. Окрім цього, співзасновники фонду розробили проект соціального житла для вимушених переселенців, а також надають юридичну і психологічну підтримку.

ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
Суспільна ініціатива
Help Ukraine Center
Головне завдання Help Ukraine Center — швидко обробляти великі обсяги гуманітарки, що надходить, і так само швидко відправляти її в Україну "зеленим коридором".
Ініціатор створення Help Ukraine Center — співвласник компанії TIS Андрій Ставніцер. Він розповідає, що на другу добу після оголошення війни почав обдзвонювати власників бізнесів, які можуть "розблокувати" вузьке горло логістики гуманітарної допомоги, та обговорювати з ними варіанти дій. Підключилися В'ячеслав Чечоткін(Rozetka), В'ячеслав Клімов ("Нова Пошта"), Володимир Костельман (Fozzy). Оцінивши наявні можливості (складські потужності, автопарк, нетворк за кордоном) та потреби України, було вирішено створювати хаби на прикордонних територіях сусідніх країн. Завдання — швидко обробляти великі обсяги гуманітарки, що надходить, і так само швидко відправляти її в Україну "зеленим коридором".

ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
Медичний батальйон «Госпітальєри»
Госпітальєри — український волонтерський медичний батальйон, що бере участь у російсько-українській війні на Донбасі з 2014 року.
Фонд займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту. Гасло — «Заради кожного життя!».

За час існування МБ Госпітальєри, під час російсько-української війни, врятовано близько 2750 українських бійців.

Демілітаризований медичний батальйон надає допомогу всім добровольцям, військовим та мирному населенню, яке знаходиться в зоні проведення бойових дій, і потребує домедичної допомоги, медичного термінового втручання чи терапевтичного лікування. Госпітальєрські екіпажі здійснюють евакуацію, стабілізацію і транспортування поранених з червоної зони до стабпунктів чи прифронтових госпіталів чи лікарень.

ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
БО «‎Ти не один» ‎Благодійний фонд 1+1 медіа»
Головна мета фонду – опіка та захист тих, хто найбільше цього потребує, а також реалізація проектів для забезпечення сталого розвитку.
Головна мета фонду – опіка та захист тих, хто найбільше цього потребує, а також реалізація проектів для забезпечення сталого розвитку. 24 лютого в Україні розпочалася жахлива військова агресія – рф вторглася і завдає руйнувань будинкам, лікарням, об'єктам інфраструктури. Всі команди і партнери фонду терміново почали направляти сили, щоб допомогти зменшити жахливу шкоду для життів людей, особливо дітей. Фонд відкриває єдиний благодійний збір Ukraine SOS.

Проєкт "Здійсни мрію" стартував 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. Його реалізують 1+1 медіа і ТСН спільно з благодійним фондом «Ти не один» та ВБФ «Крона». За час існування проєкту здійснено сотні грандіозних мрій маленьких пацієнтів лікарень. Адже такі діти мають бачити не тільки біль медичних процедур і сльози близьких, а й світ, наповнений добром та усмішками, радістю, нашою любов'ю і підтримкою. Проєкт допомагає відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники дітей, і на процес лікування. Це своєрідна психотерапія, справді потрібна і дітям, і їхнім рідним, і лікарям.

ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ